Kreativa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Obojena erotika
Kratke erotske priče Emptyned lis 09, 2022 7:38 pm by Admin

» Crno-bijela erotska fotografija
Kratke erotske priče Emptyned lis 09, 2022 7:37 pm by Admin

» Volim zeleno
Kratke erotske priče Emptypon lip 27, 2022 1:48 am by Analia

» Sexy rublje
Kratke erotske priče Emptypon svi 23, 2022 11:01 am by Analia

» Ljepota grudi
Kratke erotske priče Emptypet svi 20, 2022 10:52 am by Gego

» Sexy sa naocalima
Kratke erotske priče Emptypet pro 03, 2021 7:14 pm by Gego

» Lijepe guze
Kratke erotske priče Emptysub lis 23, 2021 3:29 pm by Ricco

» Izlazak i zalazak sunca
Kratke erotske priče Emptysri lis 06, 2021 9:21 pm by Gego

» Mostovi
Kratke erotske priče Emptysri lis 06, 2021 9:18 pm by Gego

Most active topic starters
Analia
Kratke erotske priče Vote_lcapKratke erotske priče Voting_barKratke erotske priče Vote_rcap 
Gego
Kratke erotske priče Vote_lcapKratke erotske priče Voting_barKratke erotske priče Vote_rcap 
Admin
Kratke erotske priče Vote_lcapKratke erotske priče Voting_barKratke erotske priče Vote_rcap 
Ljupka
Kratke erotske priče Vote_lcapKratke erotske priče Voting_barKratke erotske priče Vote_rcap 
Ricco
Kratke erotske priče Vote_lcapKratke erotske priče Voting_barKratke erotske priče Vote_rcap 
Asia
Kratke erotske priče Vote_lcapKratke erotske priče Voting_barKratke erotske priče Vote_rcap 
David
Kratke erotske priče Vote_lcapKratke erotske priče Voting_barKratke erotske priče Vote_rcap 
Tinn
Kratke erotske priče Vote_lcapKratke erotske priče Voting_barKratke erotske priče Vote_rcap 
Dado
Kratke erotske priče Vote_lcapKratke erotske priče Voting_barKratke erotske priče Vote_rcap 
Zoki
Kratke erotske priče Vote_lcapKratke erotske priče Voting_barKratke erotske priče Vote_rcap 

svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Top posting users this week
No user

chat
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 39, dana sri ruj 20, 2023 5:16 pm.
Trenutno na radio Kreativi

Kratke erotske priče

2 posters

Go down

Kratke erotske priče Empty Kratke erotske priče

Postaj by Analia sub ruj 16, 2017 10:54 am

Ceznja

Zamisljam te kako izlazis ispod tusa, mirisna, sa osmjehom na usnama,
i polako prilazis do kreveta- pustas da ogrtac spadne polako s tvojih
ramena- ostajes gola, stojis, smjeskas se i milujes lagano,
njisuci se, diras se, dok me gledas u oci i gledas kako raste- kako
raste moja zelja za tobom, kako se on dize, zeleci da te osvoji– da
prodre u tebe duboko, da osjeti tvoju vrelinu–
Prilazis krevetu- grabim te i bacam na ledja-
nadnosim se nad tebe i dok nam se pogled srece, uzimam tvoje usne u
svoje- u poljubac koji traje beskonacno—
Jezici nam igraju divlju igru, dok me lagano grebes po ledjima…
Ljubim ti vrat, li krecem nize, dok sapces kako zelis jos, kako sapces
da ne prestajem-
Spustam se do bradavica, lizem ih njezno, i milujem usnama, dok
izvijas ledja i blago stenjes-
Dok te ljubim, spustam se rukama nize do tvoje srzi.., i lagano prilazim,
osjecajuci koliko je vrela, koliko je zeljna- onda prelazim prstom i kupim
sok s nje- kusam ga, tako je sladak, tako omamljujuci miris–
Spustam se nize, dok me rukama usmjeravas, guras i cupas, sirim ti
noge- i polako lizem butine, polako te izludjujuci- prilazim joj i
lagano spustam jezik medju usmine, sirim te prstima dok jezikom trazim
tvoju slatku tacku
Ulazim prstom u tebe, dok stenjes i siris- mirises tako izazovno, tako
te zelim, tako si vrela– –
Povlacis me nad sebe, i ljubis me- uzimas sebe sa mojih usana,- guras
me na ledja—spustas se nize – dok ti mrsim kosu, dajes mu jedan dugi
liz, obuhvatas vrh usnama I jezikom me drazis do ludila-
Primas me duboko, suzdrzavam se, da ti ne svrsim u usta, tako to
dobro radis.. obuhvatas ga rukom I drazis, dok me gledas, izazovno,
vrelo- zeljno—
Sapces mi nesto, gledajuci me, hvatam te za kosu I lagano vucem
do svojih usana, ljubim te, dok je rukom trazim, sirim I drazim,
osjecam kako si vlazna, kako si zeljna, kako se otvaras za mene,
opkoracujes me I polahko ga uvodis u sebe, spustajuci se sa uzdahom,
hvatam te za struk, I nabijam do kraja, spustas se, dok ti usnama
grizem bradavice, kreces se na meni, stenjuci, nudeci se—pogled nam se
susrece—gledam duboko u tebe,ulazim duboko u tebe
Kreces se brze I brze, dises duboko—hvatam te I okrecem na ledja,
siris se jako, primas me duboko—stavljas nogu na moje rame I siris se,
dok me privlacis brze I brze- dublje, osjecam kako se grcis, kako ga
stezes_
Vrela si, znojna, stenjemo zajedno, dok te punim, snazno, jako—
Analia
Analia
Admin
Admin

Broj postova : 1318
Join date : 24.08.2017

[Vrh] Go down

Kratke erotske priče Empty Re: Kratke erotske priče

Postaj by Analia sub ruj 16, 2017 10:55 am

Cekam ga

Zvala sam muza koji je otisao jutros na posao da se vrati hitno jer imamo poplavu u kuci. Javio je da krece i da je tu za pola h. Lagala sam ga.. Na odmoru sam, i kako smo se vratili sa mora meni je ostalo jos par dana odmora. Sedim kuci sama i probudila sam se neopisivo napaljena. Toliko napaljena da on nije rekao da krece, otisla bih do njegovog posla da se jebemo. Posto sam ga vec izvukla sa posla, i bice iznerviran sto se stresirao i vozio sa drugog kraja grada moracu da mu spremim nesto specijalno, ne samo obicnu jebacinu. Okupala sam se , namazala kremama ciji miris najvise voli, obukla crni cipkani brus, minijaturne tangice i cipkane samodrzece carape.Lezim u krevetu tako, u stiklama i cekam ga. Spremila sam i lisice koje imamo odavno i neki kanap sto sam nasla u kuci.. Hocu da ovo bude nesto bolesno. Gorim cela i na svaki zvuk kola u ulici kao da mi prodje jeza kroz kicmu, preko bradavica pa dole do pickice koja utrne svaki put kada misli da dolazi njen jebac. Pocela sam vec i sama da se mazim, ne mogu da izdrzim. Preko gacica koje su vec natopljene drazim klitoris koji hoce da pukne.. Ubacila sam jedan prstic, cisto malo da osetim, kao predjelo za glavni obrok kasnije. Znam da ce biti besan, nadam se da ce me prebiti, da ce me lupati po guzi i kazniti sto sam ga napaljena izvukla sa posla, doci ce znojav i ulepljen sa terena, mozda cak i u radnom odelu. Tada cu tek da poludim. Jedva cekam da dodje i dok ovo pisem jedna ruka mi je vec zauzeta nabijanjem prstiju u pi*ku. Pocepace me kada dodje, sto i hocu. Nadam se da ce se posvetiti malo i mojoj guzi, jer sam trenutno u takvom stanju da mora celu da me razvali dobro da bi pregurala ostatak dana. Zvacu opet kasnije, to znam.. Cekacu ga popodne posle posla opet. Gola. I spremna da me j*be.
Analia
Analia
Admin
Admin

Broj postova : 1318
Join date : 24.08.2017

[Vrh] Go down

Kratke erotske priče Empty Re: Kratke erotske priče

Postaj by Analia sub ruj 16, 2017 10:57 am

Napaljena

Tada sam imala 22god i jos uvek sam bila studentkinja. Na faksu sam provela celo pre podne, a oko podneva temperatura je krneula da raste nenormalno. Bio je pocetak leta, a mi cekamo profesora da overi polozene ispite i da idemo kuci. Ja sam nosila usku haljinicu koja je bila malo iznad kolena. Brus nisam imala jer su mi grudi u njoj cvrsto stajale, a gacice ispod su bile male tangice, kojih kao da nije ni bilo. Osecala sam se uzasno seksi. Profesor je dosao i videla sam da me gleda, bio je zgodan za svoje godine (oko 50ak). Odjednom je njegov pogled poceo da me lozi, dal zbog vrucine il sta god. Osetila sam kako mi se polako gacice kvase dok mi je on popunjavao indeks. Malo smo pricali a ja sam samo razmisljala kako mi fali kurac. I to njegov. Onako napaljena sa nekim tupavim osmehom sam izasla, popricala malo sa kolegama i uputila se ka kuci. Samo sam cekala da stignem i kao besna svrsim drkajuci moju vec napaljenu i mokru picku. U autubusu je bila guzva koja me je dodatno palila, svi ti dodiri na mom mladom zategnutom telu, muskarci koji kao slucajno mi ocesu guzu u prulazu i ostale cari prevoza. Taj dan mi nista to nije smetalo, samo me je lozilo jos vise. Stigla sam kuci, skinula sve sa sebe, gace onako mokre nabila sama sebi u usta i pocela da se jebem sa dva prsta. Ulepljene prste sam potom lizala, i stavljala 2 u pic*icu a jedan guzu i tako se nabijala. 2h nisam ustala iz kreveta, samo sam menjala poze i jebala samu sebe, prstima, dildom, dezodoransom, cime god sam mogla. Taj dan ne znam koji je djavo usao u mene, ali ja nikad nisam osetila tako nesto. Da mi je bilo ko na putu od faksa do kuce prisao i rekao Dodji da te jebem, pristala bi. Samo sam cekala da zadovoljim svoju pohotnicu koja je bila nezasita. Posle duga 2h drndanja, smirila se. I mogla sam da nastavim svoj dan.
Analia
Analia
Admin
Admin

Broj postova : 1318
Join date : 24.08.2017

[Vrh] Go down

Kratke erotske priče Empty Re: Kratke erotske priče

Postaj by Analia sub ruj 16, 2017 11:00 am

Tango erotic

Plesem tango vec duze vrijeme i promijenila sam mnogo partnera, ali ni jedan me nije privukao toliko da mi ovlazi pickicu. Dok se nije pojavio on. Pogledom me je pozvao na ples i ja sam odmah pristala. Plesali smo u cvrstom ali njeznom zagrljaju, a ja sam mislila samo na to kako ga jasem. Primijetio je koliko sam se napalila i rekao mi je da zivi blizu. Nije morao dva puta da mi kaze. Suzdrzali smo se do njegovog stana, a onda kad je zatvorio vrata, nastao je uragan. Zagrlio me je sa ledja i strasno ljubio kosu, obraze, vrat, dok mi je lagano gnjecio grudi. Ja sam mijesala guzom i zadirkivala njegov nabrekli kurac. Okrenuo me je ka sebi i nabio jezik u usta dok je skidao bretele sa mojih ramena. Haljina je samo skliznula niz moje ustreptalo tijelo. Skinuo me je skroz, ali ostavio stikle. Kaze da su ga plesne oduvijek palile. Nadvio se nada mnom i nabio mi jezik u usta dok mi je prstima drkao vrelu pickicu. Stenjala sam, zarivajuci nokte u njegova ledja. Nisam mogla vise da izdrzim bez njega, htjela sam njegov kurac u sebi. Tezina njegovog tijela je tako prijala i jebao me je jako. Zatim me je okrenuo i sa ledja jebao u pickicu. Gnjecio mi je dojku, sa naizmjenicnim lupanjem po guzi. Stenjala sam i molila za jos. Htjela sam jace. Dublje. Brze. Povukao me je za kosu i bio je sve blizi kraju. Onda ga je izvukao i ja sam se okrenula jer sam htjela da svrsi na meni. Sperma mu je bila po mojim sisama, stomaku. Polizala sam sve i otisla se istusirati, a zatim se vratila na milongu (plesno vece). Nakon toga, samo sam na njega mislila i njegov veliki k*rac. Nadam se da se nasa prica ne zavrsava ovdje.
Analia
Analia
Admin
Admin

Broj postova : 1318
Join date : 24.08.2017

[Vrh] Go down

Kratke erotske priče Empty Re: Kratke erotske priče

Postaj by Asia sub ruj 16, 2017 11:08 am

Igra

Posle tri godine braka ja i supruga smo bas bili zadovoljni u svemu i o svacemu pricali,jedno vece smo kroz pricu pomenuli mog brata od strica koji je ziveo do nas a bio je prava grdosija a jos neozenjen iako mojih godina,supruga mi je pomenula kako je cudno gleda i uvek se vrti oko nje kada je u blizini i tako resimo da se malo zezamo i probamo ga,jedno jutro ga ugledamo ispred kuce i dogovorimo se,uspavamo bebu a ja se sakrijem i ona ga pozove kao da joj nesto pomogne a obuce samo letnju haljinu a ispod nista,udje on u sortcu i potkosulju i pomera jednu komodu,kada je to zavrsio sedne na kauc i ona mu donosi casicu rakije ali on popije tri izduska i povlaci je za ruku da sedne pored njega a na njenom licu sam video strah,

Poceo je da je cupa,ljubi i cepa haljinu dok nije ostala gola,hteo sam da izadjem ali me bilo blam,milovao joj je sise jednom rukom a drugom po picki i uvideo sam da joj se svidja,onda je kleknuo i lizao joj picku sve dok nije svrsila pa ustao i nabio joj kurac usta i nije joj dao da se odmakne dok je nije napunio sparmom a onda onako go legao na kauc i ona pored njega,u tom trenutku se probudila beba i ona otisla do krevetca i nagnula se a on odmah skocio i trljao je sa onako mlitavim kurcem po dupetu sve dok mu se nije digao a onda joj ga ubacio i dobrih 15 minuta tako jebavao sve dok je nije prebacio na kauc,digao noge na ramena i grubo je tucao sto se videlo po njenom licu i punio je spermom,

Jedva ga je isterala iz kuce i ponovo legla,kada sam izasao i prisao joj samo je mahnula rukom i rekla da zeli da spava,bilo mi je zao sto sam je nagovorio na to
Asia
Asia
Aktivni članovi
Aktivni članovi

Broj postova : 197
Join date : 13.09.2017

[Vrh] Go down

Kratke erotske priče Empty Re: Kratke erotske priče

Postaj by Asia sub ruj 16, 2017 11:11 am

moja supruga sa dva mlada pastuva

Ja sam Goran 52 godine,moja supruga Tanja 48 godina,zrela,punija,sise 5,veće guze,depilirane,jako velike pičke.Sve je počelo na situ “smokva”.Tu smo se dopisivali sa pojedincim,ona se skidala na cameri,drkala,pokazivala,a ja sam uživao.Smislio sam ideju kako da sve to pretočimo u pravi susret.Našao sam dečka na smokvi iz našeg okruženja,objasnio mu sve,predložio je da odemo kod njega na vikendicu,van našeg grada.naravno,moja Tanja je maštala o sexu sa dvojicom.Sa Alenom sam sve isplanirao,Došao je i taj dan,rekao sam Tanji,idemo malo na odmor kod drugara,ima vikendicu,manji bazen,takjo da smo pošli.Alen nas je dočekao sa još jednim dečkom (inače Alen ima 21 ,a taj dečko Emir 19 god).Sjeli smo popili pićence,Tanja mi je prišla i rekla,znam sve,želim da me izjebu kao drolju.Skinula se u kostim za kupanje,uskočila u bazen,mi smo sjedili i pričali,ona je izašla,ogrnula se peškirom i nakon brisanja,skinula se golagledajući u njih.To me je napalilo,moja žena,je*aće se sa dva mlada momka,prišli su joj,skinuvši šortceve,mlad kurčine su bile dignute,uhvatila ih je za njih i počela im naizmjenično pušiti.Okrenuli su je u doggy pozzu,Alen je lizao,Emiru je pušila obrezani kurac.Nakon toga joj je Alen naslonio glavić na već raširenu pi*ku i uletio u nju,jauknula je i rekla,,jebite meee kao kuju..Rastrurali su je,naizmjenično,u sve otvore,,punili je spermom,a ja sam sve to zadovoljno posmatrao..Ovi je istinita priča,ostvarenje moje fantazije
Asia
Asia
Aktivni članovi
Aktivni članovi

Broj postova : 197
Join date : 13.09.2017

[Vrh] Go down

Kratke erotske priče Empty Re: Kratke erotske priče

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.