Kreativa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Obojena erotika
LJUBAV I SEX Emptyned lis 09, 2022 7:38 pm by Admin

» Crno-bijela erotska fotografija
LJUBAV I SEX Emptyned lis 09, 2022 7:37 pm by Admin

» Volim zeleno
LJUBAV I SEX Emptypon lip 27, 2022 1:48 am by Analia

» Sexy rublje
LJUBAV I SEX Emptypon svi 23, 2022 11:01 am by Analia

» Ljepota grudi
LJUBAV I SEX Emptypet svi 20, 2022 10:52 am by Gego

» Sexy sa naocalima
LJUBAV I SEX Emptypet pro 03, 2021 7:14 pm by Gego

» Lijepe guze
LJUBAV I SEX Emptysub lis 23, 2021 3:29 pm by Ricco

» Izlazak i zalazak sunca
LJUBAV I SEX Emptysri lis 06, 2021 9:21 pm by Gego

» Mostovi
LJUBAV I SEX Emptysri lis 06, 2021 9:18 pm by Gego

Most active topic starters
Analia
LJUBAV I SEX Vote_lcapLJUBAV I SEX Voting_barLJUBAV I SEX Vote_rcap 
Gego
LJUBAV I SEX Vote_lcapLJUBAV I SEX Voting_barLJUBAV I SEX Vote_rcap 
Admin
LJUBAV I SEX Vote_lcapLJUBAV I SEX Voting_barLJUBAV I SEX Vote_rcap 
Ljupka
LJUBAV I SEX Vote_lcapLJUBAV I SEX Voting_barLJUBAV I SEX Vote_rcap 
Ricco
LJUBAV I SEX Vote_lcapLJUBAV I SEX Voting_barLJUBAV I SEX Vote_rcap 
Asia
LJUBAV I SEX Vote_lcapLJUBAV I SEX Voting_barLJUBAV I SEX Vote_rcap 
David
LJUBAV I SEX Vote_lcapLJUBAV I SEX Voting_barLJUBAV I SEX Vote_rcap 
Tinn
LJUBAV I SEX Vote_lcapLJUBAV I SEX Voting_barLJUBAV I SEX Vote_rcap 
Dado
LJUBAV I SEX Vote_lcapLJUBAV I SEX Voting_barLJUBAV I SEX Vote_rcap 
Zoki
LJUBAV I SEX Vote_lcapLJUBAV I SEX Voting_barLJUBAV I SEX Vote_rcap 

svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Top posting users this week
No user

chat
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 39, dana sri ruj 20, 2023 5:16 pm.
Trenutno na radio Kreativi

LJUBAV I SEX

Go down

LJUBAV I SEX Empty LJUBAV I SEX

Postaj by Analia sub ruj 09, 2017 12:55 pm

Jeste li demiseksualac?

Ovo su znakovi koji ukazuju da jeste

Demiseksualci moraju najprije osjetiti emotivnu privlačnost da bi uopće mogli razmišljati o fizičkoj vezi s nekim. Njih ne privlači zgodno lice i tijelo već osoba koja se krije iza toga
[You must be registered and logged in to see this image.]

Međutim, demiseksualcima je pomisao na instantnu seksualnu privlačnost odbojna. Pojam demiseksualnost opisuje ljude koji najprije moraju stvoriti jaku emotivnu povezanost s drugom stranom prije nego što se upuste u fizičku vezu, piše Daily Mail.

Iako su seksualne prirode, demiseksualci u emotivnom povezivanju s drugim osobama čak ne moraju osjetiti ni romantičnu privlačnost, već samo duboku vezu između njih i partnera,

Pojam demiseksualnost se prvi put javio prije deset godina i ubrzo je postao prihvaćen među ljudima koji su se prepoznali u opisu seksualnih preferencija. Mnogi od onih koji su se identificirali s demiseksualizmom kažu da je im ideja ljubljenja s nekim na prvom spoju nezamisliva.

Iako se često pojam demiseksualizam povezuje s aseksualnošću, ljudi koji su se identificirali kao demiseksualci kažu da to nije tako, već dapače -  oni su itekako seksualni, no samo s onima s kojima se duboko emotivno povežu.

- Dio problema je što sam tek nedavno shvatio kako bih točno mogao opisati svoju seksualnost. Zadnjih godinu i pol, dvije, se preispitujem jesam li biseksualac ili potpuno aseksualan, ali nijedan od tih pojmova me nije dobro opisivao. Već pet godina sam u normalnoj heteroseksualnoj vezi pa nisam siguran bih li uopće išta trebao napraviti po tom pitanju - otkrio je čitatelj magazina The Asexual Visibility & Education Networka, koji je želio ostati anoniman.

- Moj najveći strah je da me moji prijatelji neće razumjeti ili će misliti da je "normalno" da "ne želim vezu na jednu noć s bilo kim koga upoznam", što je potpuno drugačije od mojeg shvaćanja demiseksualizma - dodao je anonimni čitatelj.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Moram reći da mi je definiranje i spoznaja vlastite seksualnosti...  prvi put u životu pružila osjećaj mira, a s mirom je došlo i samopouzdanje kojeg imam više nego ikad prije. Samo sam željela podijeliti svoju sreću što sam napokon shvatila tko sam i što sam nakon 30 godina nesigurnosti, preispitivanja i izolacije koju sam osjećala jer nisam mogla shvatiti što sam. I činjenicu da nisam sama - napisala je korisnica Reddita, TehPurpleMenace.
5 znakova da ste demiseksualac:

   Seks vam nije na prvom mjestu - radije ćete uživati u kvalitetnom razgovoru i druženju, nego svu energiju usmjeriti na seks. Osim toga, više užitka vam pruža ta povezanost, a privlačnost i seksualnost dolazi kasnije u odnosu.
   Primarno vas privlači tuđa osobnost, a ne izgled - da ne bi bilo zabune, više puta u životu ste i vi iskusili zaljubljenost na prvi pogled, vidjeli ste ljudi koji su vam urnebesno privlačni, ali to vas ne nagoni da ostvarite vezu s njima. Vas više zanima što se krije iza te "vruće" pojave i osobnost koju bi mogli upoznati.

 [You must be registered and logged in to see this image.]

   Radije ćete se ponašati kao prijatelj nego flertovati - vaše veze obično nastaju iz prijateljstva. Vama je nezamislivo da netko može završiti zajedno samo par dana, ili još gore sati, nakon upoznavanja. Vi ne flertate i ne zavodite i ne shvaćate zašto to drugi rade. Radije biste da se dobro upoznate, a tek onda da se partneri počnu zavoditi i da se upuste u romantične osjećaje.
   Kad vas netko seksualno privuče, osjećate se zbunjeno - pošto ne osjećate seksualnu privlačnost često, može vas zbuniti taj osjećaj. Budite iskreni prema sebi, otvoreno si priznajte što osjećajte i nemojte se fokusirati na vaše vještine u krevetu već razvijajte međusobno taj odnos s drugom osobom i lako ćete doći do rješenja.
   Drugi vas zadirkuju i govore vam da je ovo 21. stoljeće - sigurno ste već čuli od drugih da ste previše tradicionalni i da ne morate čekati brak da biste stupili u seksualne odnose. No vama to ništa ne znači. Vi ne možete kao na gumb uključiti svoje seksualne osjećaje. Ne brinite. Niste jedini. Ima puno demiseksualaca u svijetu.

Izvor:24
sata
Analia
Analia
Admin
Admin

Broj postova : 1318
Join date : 24.08.2017

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.