Kreativa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Obojena erotika
Razni vicevi - Page 2 Emptyned lis 09, 2022 7:38 pm by Admin

» Crno-bijela erotska fotografija
Razni vicevi - Page 2 Emptyned lis 09, 2022 7:37 pm by Admin

» Volim zeleno
Razni vicevi - Page 2 Emptypon lip 27, 2022 1:48 am by Analia

» Sexy rublje
Razni vicevi - Page 2 Emptypon svi 23, 2022 11:01 am by Analia

» Ljepota grudi
Razni vicevi - Page 2 Emptypet svi 20, 2022 10:52 am by Gego

» Sexy sa naocalima
Razni vicevi - Page 2 Emptypet pro 03, 2021 7:14 pm by Gego

» Lijepe guze
Razni vicevi - Page 2 Emptysub lis 23, 2021 3:29 pm by Ricco

» Izlazak i zalazak sunca
Razni vicevi - Page 2 Emptysri lis 06, 2021 9:21 pm by Gego

» Mostovi
Razni vicevi - Page 2 Emptysri lis 06, 2021 9:18 pm by Gego

Most active topic starters
Analia
Razni vicevi - Page 2 Vote_lcapRazni vicevi - Page 2 Voting_barRazni vicevi - Page 2 Vote_rcap 
Gego
Razni vicevi - Page 2 Vote_lcapRazni vicevi - Page 2 Voting_barRazni vicevi - Page 2 Vote_rcap 
Admin
Razni vicevi - Page 2 Vote_lcapRazni vicevi - Page 2 Voting_barRazni vicevi - Page 2 Vote_rcap 
Ljupka
Razni vicevi - Page 2 Vote_lcapRazni vicevi - Page 2 Voting_barRazni vicevi - Page 2 Vote_rcap 
Ricco
Razni vicevi - Page 2 Vote_lcapRazni vicevi - Page 2 Voting_barRazni vicevi - Page 2 Vote_rcap 
Asia
Razni vicevi - Page 2 Vote_lcapRazni vicevi - Page 2 Voting_barRazni vicevi - Page 2 Vote_rcap 
David
Razni vicevi - Page 2 Vote_lcapRazni vicevi - Page 2 Voting_barRazni vicevi - Page 2 Vote_rcap 
Tinn
Razni vicevi - Page 2 Vote_lcapRazni vicevi - Page 2 Voting_barRazni vicevi - Page 2 Vote_rcap 
Dado
Razni vicevi - Page 2 Vote_lcapRazni vicevi - Page 2 Voting_barRazni vicevi - Page 2 Vote_rcap 
Zoki
Razni vicevi - Page 2 Vote_lcapRazni vicevi - Page 2 Voting_barRazni vicevi - Page 2 Vote_rcap 

travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this week
No user

chat
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 39, dana sri ruj 20, 2023 5:16 pm.
Trenutno na radio Kreativi

Razni vicevi

+2
Asia
Analia
6 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Razni vicevi - Page 2 Empty Razni vicevi

Postaj by Analia sri ruj 13, 2017 7:41 pm

First topic message reminder :

Razgovaraju dvije komsinice, Mara i Persa. Pa ce Persa:
- "Cujes, Maro, da mi kazes kada ti je rodjendan !"
- "A zasto ?", upita ova.
- "Pa gledam te svako vece kako radis one stvari sa muzem, a nemas zavjesa da zaklonis prozor pa cu ja da ti kupim."
- "Dobro. A kada je tebi Perso rodjendan ?"
- "A zasto pitas ?"
- "Pa da ti kupim naocale jer ne vidis dobro", odgovori Mara.
- "To nije moj muz nego tvoj."
Analia
Analia
Admin
Admin

Broj postova : 1318
Join date : 24.08.2017

[Vrh] Go down


Razni vicevi - Page 2 Empty Re: Razni vicevi

Postaj by Gego sub svi 18, 2019 12:13 pm

Kćerka: "Tata, ja se vraćam kući da organiziram svoje vjenčanje, tako da pripremiš svoju štednu knjižicu. Želim te razveseliti, zaljubljena sam u dečka koji je trenutno daleko od mene. Ja sam u Kaliforniji, a on živi u New Yorku. Upoznali smo se preko dejting sajta, znaš, to je sajt preko kojeg tražiš svoju srodnu dušu. Sprijateljili smo se na Facebooku, vodimo duge razgovore preko Whatsappa, proslavili smo dva mjeseca veze preko Vibera a on me je na kraju zaprosio preko Skypea. Tata, potreban mi je tvoj blagoslov, iskrene želje i čestitke, kao i veliko vjenčanje."
Otac: "Stvarno!!! Baš mi je drago. Onda možete se vjenčati na Twitteru, zabavljati na Tangu, kupite svoju djecu preko Amazona i platite ih putem Paypala. A ako se dogodi da se posvađaš sa budućim mužem, i odlučiš se razvesti, prodaj ga preko Ebaya."
Gego
Gego
VIP Clan
VIP Clan

Broj postova : 781
Join date : 27.08.2017

https://kreativa.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Razni vicevi - Page 2 Empty Re: Razni vicevi

Postaj by David ned vel 14, 2021 4:00 pm

- "Oh, kako to vrijeme leti."
- "Da. Eto pet puta spavaš sa ženom i prođe godina!"
David
David
Aktivni članovi
Aktivni članovi

Broj postova : 191
Join date : 12.09.2017

[Vrh] Go down

Razni vicevi - Page 2 Empty Re: Razni vicevi

Postaj by David ned vel 14, 2021 4:01 pm

Došao starčić od sedamdeset godina na nudističku plažu. Budući da se treba učlaniti, a članarina je skupa, uprava plaže mu je rekla da besplatno provede jedan dan i da se nakon toga odluči želi li postati član.
I tako, ide on okolo, vidi puno lijepih djevojaka (koje nije vidio desetljećima uživo), uzbudi se, priđe jednoj, ona ga odvede u neki grmić i oni obave stvar.
Šeta on dalje, sav sretan i prpošan, kadli mu padne cigareta na pod. Kad se sagibao da ju digne, osjeti da ga
je netko zguzio. Na kraju dana dođe u direkciju plaže, ispriča što mu se sve dogodilo i kaže da se ipak neće učlaniti.
- "Pa dobro, zašto se nećete učlaniti, zar vam se ne sviđa što možete imati lijepe i mlade žene svaki put kad vam se digne?"
- "E, sinko, u mojoj dobi se uzbudim jednom u tri mjeseca, a cigareta mi padne iz ruku barem pet puta dnevno."
David
David
Aktivni članovi
Aktivni članovi

Broj postova : 191
Join date : 12.09.2017

[Vrh] Go down

Razni vicevi - Page 2 Empty Re: Razni vicevi

Postaj by Analia pet svi 21, 2021 7:56 pm

Jedna gospođa, nakon što je vodila ljubav s najboljim prijateljem svog supruga, izvaljena u krevetu puši i veselo brblja sa svojim ljubavnikom. Zvoni telefon i gospođa odgovara:
- Ma daj, znaš da se ja veselim kada se ti zabavljaš. Svi se mi moramo malo opustiti svako toliko. U redu, vidimo se sutra, pusa...
Ljubavnik, zainteresiran s onim što je čuo, znatiželjno pita:
- S kim si razgovarala?
- S mojim mužem. Zvao je s jedrilice.
- I što ti je rekao?
- Ispričao mio je kako je odličnog raspoloženja, kako peca zajedno s tobom i kako si ti jako zabavan. Dodao je i to da su vicevi tvoj specijalitet.
Analia
Analia
Admin
Admin

Broj postova : 1318
Join date : 24.08.2017

[Vrh] Go down

Razni vicevi - Page 2 Empty Re: Razni vicevi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.